2 * hvězdičkové apartmány ve Veľký Slavkov

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Veľký Slavkov. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Veľký Slavkov, kde najdeme města Nová Lesná, Dolný Smokovec, Stará Lesná, Nový Smokovec a Gerlachov.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Apartmány Village StarStar

Foto: Apartmány Village
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
78 %

Apartmány Village na okraji Veľkého Slavkova nabízejí samostatné ubytování kombinující rustikální prostředí s moderním vybavením. K dispozici je letištní doprava, sauna, skipasy a dětské hřiště.

Pokoje

Studio (2 dospělí)
osoby20 - 32 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby20 - 30 EUR za noc
Apartmán (4 dospělí)
osoby49 - 52 EUR za noc
Apartmán (5 dospělých)
person59 - 60 EUR za noc

Hotely v okolí Veľký Slavkov

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Veľký Slavkov jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Veľký Slavkov. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Veľký Slavkov.


2. Vila Katarína 151 StarStar

Foto: Vila Katarína 151
Vzdálenost: 4.6 km
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
93 %

Vila Katarína 151 stojí v klidné oblasti ve Vysokých Tatrách, 1 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnice. Nabízí Wi-Fi zdarma a pokoje s praktickým nábytkem a výhledem na okolní hory.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby15 - 30 EUR za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: